Nowe kontrakty z zawodnikami podpisane

Z wielką przyjemnością informujemy, że w dniu wczorajszym Kacper Stępniak oraz Kamil Damentka podpisali profesjonalne, 4-letnie umowy stypendialne i związali się z Elemental Tri Team do Igrzysk Olimpijskich Tokyo 2020. Umowa została podpisana przez zawodników oraz przez Prezesa Zarządu głównego sponsora Teamu, firmy Elemental Holding SA, Pana Pawła Jarskiego.
Trenerzy zawodników, czyli Czarek Figurski oraz Piotr Netter, podpisali również w imieniu klubów zawodników (UKS G-8 Bielany-Triathlon oraz Tri-Team Rumia) 4-letnią partnerską umowę o współpracy z Elemental Tri Team.
„Bardzo się cieszę, że chłopcy zdecydowali się na ten krok. Mogę z tego miejsca obiecać, że dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić naszym zawodnikom najlepsze możliwości przygotowań do najbliższych Igrzysk. Mam nadzieję, że współpraca potrwa znacznie dłużej niż 4 lata. Z każdym miesiącem robimy postępy, wszyscy uczymy się na własnych błędach, zdobywamy doświadczenie i małymi krokami chcemy być coraz lepsi. Wykonujemy ogromną pracę, być może na co dzień niewidoczną, ale wierzę że nasz pomysł zbudowania Teamu od podstaw, bez pośpiechu, w długofalowym rozrachunku sprawdzi się i przyniesie zawodnikom i ich trenerom wiele korzyści” – powiedział na zakończenie Manager Teamu, Zbyszek Łasica.